צוות מורפק לשירותכם

 

 מוטי    מוטי מור חיים – מנכ”ל
בעלה של אתי, מייסד ובעלים של מור פק, מקצוען אמיתי, שופע רעיונות, מספר 1 בתכנון אריזות ופתרונות עיצוביים וטכניים לאריזות מיוחדות, מאגר עצום של רעיונות לעיצוב אריזות.
 אתי אתי מור חיים – סמנכ”ל תפעול
אישתו של מוטי, מנצחת על אולם התצוגה וניהול ההזמנות, קושרת את כל הקצוות ביעילות רק כדי שהמוצרים שהזמנתם יגיעו אליכם בכמות, באיכות ובזמן הנדרש.

ברוך
ברוך אביב – מנהל מחסן
מוותיקי החברה, ברוך כשרונות, מנהל ביד רמה את מחסני החברה ומערך המשלוחים… מומחה בקיפול אריזות מיוחדות שאף אחד לא יודע איך מקפלים… חוץ ממוטי אולי.
 דני דני תבור – מכירות
הוותיק שבחבורה, “קטלוג מהלך” ובעל ידע וניסיון עצומים בעולמות האריזה. בשביל דני, אדיבות, סבלנות ונאמנות
הם יסודות הקשר עם הלקוחות.
 מרב מירב מורד – מוקד מכירות
מוקד של אישה אחת עם מחשב, מכשיר טלפון ועשר ידיים… מנהלת ביד רמה את מוקד המכירות, תמיד תמצא לכם פתרונות יצירתיים במבצעים משתלמים.


 

חברת מור פק הינה חלוצה בענף אריזות מתנה ועיצוב השקיות בישראל. מור פק מציעה ללקוחותיה קשת רחבה של פתרונות אריזה בהתאמה אישית לפי צרכי הלקוח. את מגוון המוצרים הרחב והשירותים תמצאו באתר: אריזות נייר, מעטפות נייר, גלילי נייר, צלופן, שקיות ניילון בגדלים שונים,שקיות אל בד שקיות נייר, שקיות פלסטיק, הדפסה על שקיות,שקיות בד  אריזה מצלופן, אריזות, אריזות מתנה קרטונים סרטי סאטן ואורגנזה, קופסאות קרטונים למעבר דירה  ועוד מוצרי דקורציה מיוחדים ועוד...